Czy myć panele podłogowe?

25 czerwca 2022 Anna Trmik 0
Czy myć panele podłogowe?

Podłoga to istotny element każdego mieszkania. Prezentuje się ona pięknie i estetycznie tylko wtedy, gdy jest idealnie czysta. Aby panele laminowane, drewniane czy też winylowe przez długie lata nie traciły swych właściwości, trzeba je właściwie pielęgnować. Do tego celu doskonale nadaje się mop elektryczny Hizero lub ręczny. 

Dobry mop ręczny a mycie paneli

Podłoga należy bez wątpienia do jednej z trudniejszych do utrzymania w czystości powierzchni w każdym domu. Aby ułatwić sobie zmywanie podłóg, warto zaopatrzyć się w odpowiednie środki oraz akcesoria do mycia podłogi. Mop to takie urządzenie, dzięki któremu nie trzeba zmywać podłogi na kolanach oraz schylać się podczas wykonywania tej czynności. Z jego pomocą można bardzo dokładnie wyczyścić panele i cieszyć się czystą podłogą. 

Bardzo dobrym rozwiązaniem jest zakup całego zestawu zawierającego dodatkowo wiadro oraz system do wyciskania końcówek. Trzeba zawsze pamiętać o tym, że panele nie lubią zbytnio przemoczenia. Ich mocne namaczanie może znacznie skrócić ich żywotność. 

W pełni skutecznie z zabrudzeniami każdej panelowej podłogi potrafią sobie poradzić mopy płaskie z obrotową głowicą. Są one zbudowane z kijka oraz specjalnej głowicy, na którą to nakłada się końcówkę wykonaną z dobrze chłonącej wilgoć tkaniny. Taki mop może obracać się wokół własnej osi, dzięki czemu mycie podłogi jest bardzo wygodne. Niemniej żaden mop ręczny, nie jest w stanie zastąpić automatycznego urządzenia na parę. 

Bioniczny mop a idealnie czysta podłoga

Hizero Bionic Mop to takie urządzenie, w które powinny wyposażyć się wszystkie osoby, którym zależy na tym, aby w ich mieszkaniu była zawsze idealnie czysta podłoga oraz które cenią swój czas. Ten wysokiej jakości bezprzewodowy mop automatyczny, jest świetną alternatywą dla tradycyjnych mopów ręcznych. Służy on do zamiatania, mycia, czyszczenia, wycierania oraz suszenia. Z tym niezawodnym sprzętem można umyć ponad 100 metrów kwadratowych powierzchni przy zużyciu tylko jednego litra wody. Jest on zatem bardzo oszczędny. Co więcej, urządzenie to jest bardzo łatwe oraz intuicyjne w obsłudze. 

Cechuje go niemalże bezgłośna praca. W trakcie sprzątania podłogi potrafi on bez problemu dotrzeć do wszystkich, nawet trudno dostępnych zakamarków, takich jak kąty oraz rogi znajdujące się przy ścianach. Jest to zaawansowane technologicznie urządzenie, które potrafi szybko i bardzo skutecznie poradzić sobie z brudem sypkim oraz mokrymi czy zeschniętymi plamami. 

Bezprzewodowy mop Hizero jest bardzo prosty w konserwacji oraz czyszczeniu. Dzięki dołączonej stacji dokującej jest gotowy do użycia, zawsze wtedy, gdy jest potrzebny. Z tym niezawodnym urządzeniem sprzątanie jest zawsze skuteczne oraz bardzo przyjemne.

Napisz komentarz

Nigdy nie udostępniamy Twojego adresu e-mail.

Ciemny
Jasny