Podczas zimy wielu rodziców zastanawia się jak ubrać swoje dziecko na spacerek. Chłodny wiatr, mróz czy też śnieg nie są sprzyjającymi warunkami dla naszych pociech. Można jednak temu zapobiec i zabezpieczyć maluszka tak, aby było mu ciepło i przytulnie. Odpowiedzią na potrzeby rodziców są właśnie śpiworki do wózka. Są to cieplutkie okrycia gwarantujące ciepło, jak również i ochronę przed wilgocią i wiatrem. Poznajmy więc bliżej śpiworek do wózka dla dziecka.

Śpiwór do wózka – główne zalety

Wysokiej jakości śpiwór jesienno-zimowy jest ocieplanym modelem do wózka. Reguluje temperaturę, przez co dziecko nie może się przegrzać, jak również i się wyziębić. Śpiworek do wózka może poradzić sobie nawet w najbardziej trudnych warunkach, ochraniając maluszka przed śniegiem, deszczem oraz wiatrem.

Śpiworki do wózka dają również duże poczucie bezpieczeństwa, a także komfortu. Sprawiają, że dziecko czuje się bezpiecznie otulone. Ponadto dziecko nie może się z niego rozkopać ani go zrzucić, dzięki czemu jest solidnie zabezpieczone.

Śpiworek do wózka dla dziecka z kapturkiem

Każdy rodzic pragnący zakupić uniwersalny śpiworek dla dziecka, który będzie pasował do fotelika, wózka czy też nosidełka, powinien zwrócić szczególną uwagę na śpiworek zimowy z futerkiem. Jest to model posiadający kaptur rozsuwany i wykończony futerkiem. Ponadto posiada specjalne otwory na pasy dla dziecka. Jego uniwersalność, a także funkcjonalność ułatwia umieszczenie dziecka we wnętrzu śpiwora oraz jego szczelne otulenie.

Zazwyczaj śpiwory dla dziecka pasują od urodzenia do około 1,5 roku. Niemniej jednak można zakupić również większe modele dla starszych dzieci. Natomiast już 3-letnie dziecko będzie preferowało kombinezon z nóżkami, aby swobodnie wędrować.

Praktyczne śpiwory dla dziecka

Decydując się na zakup śpiwora dla dziecka mamy zazwyczaj na uwadze komfort maluszka oraz jego bezpieczeństwo. Niemniej jednak śpiwory to również łatwość w ubieraniu dziecka na chłodne dni. Zazwyczaj śpiwory mają rozsuwane oba boki, przez co cały front się otwiera. Zdecydowanie ułatwia to ubieranie maluszka. Co więcej, do śpiworka dziecko nie musi być szczególnie ciepło ubrane. Wystarczy delikatny kombinezonik, ponieważ śpiwór jest na tyle ciepły, że nasza pociecha grubo ubrana może się w nim zgrzać.

Kupując śpiwór do wózka, warto również pamiętać o kolorystyce. Szeroki wybór ubarwień śpiworków sprawia, że można je dobrać do każdego wózka, nosidełka, fotelika czy też sanek. Dzięki temu oprócz walorów komfortowych śpiworki są również bardzo modne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here