Chcesz zachęcić dziecko do zabawy na świeżym powietrzu? Zjeżdżalnia ogrodowa to doskonały sposób aby osiągnąć ten cel. W tym artykule podpowiadamy na jakie modele zjeżdżalni ogrodowych warto zwrócić uwagę.

Zjeżdżalnia ogrodowa to znakomity pomysł jeżeli chodzi o zabawkę umożliwiającą dzieciom spędzenie czasu na dworze w atrakcyjny sposób. Zjeżdżalnia najlepiej sprawdza się w trakcie cieplejszych miesięcy ale od kilku lat możemy zaobserwować, piękną złotą jesień w naszym kraju. Warto zatem wykorzystać ostatnie ciepłe dni w roku właśnie na zabawę w ogrodzie. Aby dziecko mogło w pełni cieszyć się ze zjeżdżalni należy wybrać odpowiedni model. Poniżej podpowiemy zatem jakie zjeżdżalnie ogrodowe warte są Państwa uwagi.

Postaw na zabawę na świeżym powietrzu

Dzieci coraz więcej czasu spędzają przed ekranami smart fonów lub komputerów. Warto zatem zachęcić je do wyjścia na zewnątrz i aktywności ruchowej. Do tego celu warto wykorzystać atrakcyjne zabawki. Zjeżdżalnia ogrodowa to właśnie absolutny ,,must have” jeżeli mówimy o atrakcyjnym spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Pozwala dziecku bawić się samodzielnie lub też w grupie i uwolnić zgromadzoną energię w bezpieczny i niezwykle radosny sposób.

Wybór najlepszej zjeżdżalni do ogrodu – czym się kierować?

Wybierając zjeżdżalnię do ogrodu należy mieć na uwadze kilka istotnych kwestii. Pierwsza to ilość dostępnego w ogrodzie miejsca. Będzie ona bowiem determinować to jak dużą zjeżdżalnie można zakupić. Nie bez znaczenia jest również aspekt bezpieczeństwa. W końcu żaden rodzić nie chce aby jego dziecku stała się krzywda podczas zabawy. Na sam koniec pozostaje jeszcze cena. Jak to zazwyczaj w życiu bywa – wysoka jakość musi kosztować. Warto jednak szukać produktów, które stanowią idealny balans między ceną a jakością.

Polecane zjeżdżalnie ogrodowe

Zjeżdżalnia Smoby

Zjeżdżalnie marki Smoby to przykład produktów które w idealny sposób łączą wysoką jakość z przystępną ceną. Zjeżdżalnia Smoby przypadnie do gustu każdemu dziecku, które lubi spędzać czas na świeżym powietrzu. Długi i łagodny ślizg oraz schodki antypoślizgowe sprawiają, że zjeżdżalnie Smoby to zabawki przynoszące dużą radość a przy tym w pełni bezpieczne.

Zjeżdżalnia Edilandia

Na szczególną uwagę zasługuje również marka Edilandia, która oferuje duże zjeżdżalnie dla dzieci. Mowa tutaj o produktach ze ślizgiem o długości 140 centymetrów. Zjeżdżalnie wyróżnia wysoka jakość, prosty montaż oraz duża odporność na zewnętrzne warunki atmosferyczne.

Zjeżdżalnia Little Tikes

Na sam koniec wypada także wspomnieć o produktach Little Tikes. Zjeżdżalnie tego producenta wyróżniają się wysoką jakością wykonania i bardzo ciekawym designer. Z całą pewnością warto je wziąć pod uwagę podczas zakupu zjeżdżalni do ogrodu. Modele Little Tikes mają ślizg o długości aż 180 cm i niezwykle wysokie ścianki boczne co gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo w trakcie zabawy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here