Urodziny dziecka to okazja, która zasługuje na wyjątkową oprawę. Warto zorganizować je na kolorowej sali zabaw!

Dzisiaj coraz więcej rodziców decyduje się na urządzenie przyjęcia urodzinowego dla swojej pociechy poza domem. To nie tylko wygodniejsza opcja, ale takie urodziny dla dzieci to także o wiele więcej zabawy dla solenizanta oraz jego gości!

Gdzie zatem warto zorganizować urodziny dla malucha? Z jakimi kosztami trzeba się wówczas liczyć? Sprawdź teraz i dowiedz się, jak zapewnić swojemu dziecku niezapomniane urodziny.

 

Imprezy urodzinowe dla dzieci – sale zabaw wygrywają!

Urodziny dla dzieci można obecnie zorganizować w wielu różnych miejscach. Gdy chodzi jednak o wspaniałą rozrywkę, zdecydowanie najlepszym wyborem będą te imprezy dla dzieci, które organizowane są w salach zabaw.

Sale zabaw mają dla najmłodszych wiele świetnych atrakcji do wyboru – na miejscu można bawić się między innymi w basenach wypełnionych piłeczkami i gąbkami, na zjeżdżalniach, torach przeszkód, w labiryntach czy też na bezpiecznych ściankach wspinaczkowych.

Kolorowe sale zabaw gwarantują zatem niezapomniane przeżycia dla każdego malucha, który na pewno nie będzie nudził się tam nawet przez moment!

W związku z tym urodziny dla dzieci właśnie na sali zabaw mogą być wspaniałym wyborem. Warto przy tym wskazać, że wiele takich miejsc udostępnia także dla najmłodszych specjalne salki do organizacji urodzin, gdzie można zaśpiewać solenizantowi „Sto lat!”, a także zjeść tort.

 

Ile kosztuje organizacja urodzin na sali zabaw dla dzieci?

Wielu rodziców obawia się, że urodziny dla dzieci w Warszawie czy też w innym mieście organizowane w sali zabaw będą związane z bardzo wysokim wydatkiem. Jednak w rzeczywistości wcale nie trzeba płacić za nie bardzo dużo!

Koszty urządzenia takiej zabawy zależne są głównie od wybranej sali zabaw, ale również od dnia organizacji urodzin oraz od wybranego pakietu urodzinowego. Sale najczęściej oferują klientom możliwość wykupienia określonych pakietów, w skład których wchodzą dane usługi. Można zatem dostosować je specjalnie do swoich wymagań.

Za imprezy dla dzieci w Warszawie organizowane w salach zabaw zapłacić należy cenę już od około 50 złotych za osobę. Co można otrzymać w tej cenie?

 

Standardowa oferta urodzinowa w salach zabaw:

  • wynajęcie salki urodzinowej na wyłączność na określony czas – najczęściej 2 godziny
  • możliwość korzystania z sali zabaw przez określony czas odpowiadający czasowi wynajęcia salki urodzinowej
  • pomoc ze strony opiekuna, animatora
  • poczęstunek dla gości
  • dekoracja sali
  • upominek dla solenizanta

 

W przypadku wyboru droższego pakietu można uzyskać najczęściej lepszą ofertę w ramach poczęstunku – może on obejmować szerszy wybór dań, a także napojów. Również można wtedy wynająć salkę na dłuższy czas. Takie pakiety mogą kosztować nawet do około 80-90 złotych za jedną osobę.

Dodatkowo, wybrane usługi na salach zabaw organizujących przyjęcia dla dzieci będą płatne. Wśród nich znajdują się między innymi: zamówienie albo wniesienie własnego tortu urodzinowego, wynajęcie iluzjonisty, osoby do malowania buziek, fotografa, specjalna dekoracja, na przykład z balonami z cyframi oznaczającymi urodziny, wynajęcie dodatkowego stolika dla rodziców.

Dokładne cenniki za imprezy dla dzieci można znaleźć na stronach internetowych sal zabaw.

 

Airo Space Kids – niezapomniane urodziny dla dzieci w Warszawie!

Chcesz urządzić wyjątkową imprezę dla dziecka w Warszawie? W takim przypadku warto sprawdzić ofertę dostępną w sali zabaw dla najmłodszych Airo Space Kids, która znajdują się przy ulicy Łopuszańskiej.

To właśnie w Airo Space Kids na najmłodszych czeka kolorowa, kosmiczna sala zabaw po brzegi wypełniona niesamowitymi atrakcjami – zjeżdżalniami, trampolinami, basenami, torami przeszkód oraz labiryntami. Na miejscu dostępne są także specjalne, tematyczne salki na urodziny dla dzieci, które zachwycają swoimi galaktycznymi aranżacjami.

Dokładna oferta na imprezy dla dzieci w Warszawie w sali zabaw Airo Space Kids zaprezentowana jest na stronie internetowej: https://airo.fun/kosmiczna-sala-zabaw/kosmiczne-urodziny.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here